MŠ PŘEDBOJ

Hlavní 300
250 72 Předboj

IČ: 72546441


tel.: 774 934 143
e-mail: skolka@mspredboj.cz
DS: 8yr7vym

Připravujeme v září:

Adaptace dětí na pobyt v MŠ

Den přátelství

Malovaný chodník

Skřítek Škodík na zahradě, ekologický program

Rozloučení s létem

Den bez aut, ekologie

Organizace zájmových kroužků

Další prosba o vyjádření

25.01.2014 14:10

Dnes se na Vás obracím s jedou úvahou. Moc bych si přála, aby byl svět plný hodných lidí, ale všichni víme, že není a to mě vede k myšlence, že bychom měli naše děti maximálně ochránit od toho, od čeho můžeme. Vzhledem k tomu, že jsou dosud fotografie i adresa školky přístupné všem bez omezení, uvažuji, že zahesluji alba. Případný souhlas a nesouhlas můžete opět vyjádřit v další tabulce, která bude vyvěšena na nástěnce MŠ v příštím týdnu. KB.