MŠ PŘEDBOJ

Hlavní 300
250 72 Předboj

IČ: 72546441


tel.: 774 934 143
e-mail: skolka@mspredboj.cz
DS: 8yr7vym

Nástěnky - další zjišťování zájmu - pravidelná kontrola držení těla, bruslení, plavání, psí spřežení

20.01.2014 22:55

 Chtěla bych opět poprosit o spolupráci. Věnujte prosím pozornost nástěnkám, kde jsou tabulky ke zjištění zájmů rodičů a dětí o akce a nabízené služby. Do velké míry se dá říci, že se tak společně všichni podílíme na tom, jakou bude mít naše školka úroveň a děkuji Vám za to. K již vyvěšeným tabulkám přibudou tento týden další čtyři. Tři budou zjišťovat zájem a tabulka, která se bude týkat psího spřežení, bude obsahovat žádost o Váš souhlas. Akce se bude odehrávat na místním poli, pomalým tempem a psi jsou naší paní kuchařky Martiny a jejího tatínka. Pokud bude sníh, potáhnou psy saně, pokud ne, potáhnou vozík. Pochopitelně budete pozváni k účasti nebo můžete s akcí nesouhlasit. Rozhodně si ale myslíme, že by to byl pro děti hezký zážitek a vše proběhne s maximální opatrností a jen u dětí, které budou mít zájem.