MŠ PŘEDBOJ

Hlavní 300
250 72 Předboj

IČ: 72546441


tel.: 774 934 143
e-mail: skolka@mspredboj.cz
DS: 8yr7vym

PODĚKOVÁNÍ

02.12.2014 22:53

Velké poděkování dnes posílám všem rodičům, dětem a příznivcům školky, kteří přišli v neděli rozsvítit náš první venkovní vánoční stromeček a školku, aby na nás Ježíšek dobře viděl :-) a první adventní svíčku. Bylo to, myslím, další milé setkání.

Velmi děkuji všem, kteří se se mnou podíleli na přípravě této akce a věnovali školce svůj volný čas během víkendu, neboť se vše chystalo v době, kdy děti nejsou ve školce, aby byla ozdobená a svítící školka pro děti překvapením. 

Jmenovitě děkuji panu Pavelkovi a Makalovi, kteří se postarali o to, že školka svítí a stojí a svítí stromeček. Paní Pavelkové mladší i starší, které mi lepily krabice při výrobě perníkového městečka. Paní Pavelková starší vyrobila dětem kouzelnou schránku na dopisy Ježíškovi. Paní asistentka Míša Langová se podílela na celé výzdobě a přichystání stolů s občerstvením a tradicemi a velké poděkování rovněž posílám paní Cibulkové, která se mnou zdobila stromeček a jako překvapení upekla v rekordním čase cukroví. Bylo to velmi milé. Krom tohoto všeho všichni sváželi i to, co měl kdo doma a ještě jsme potřebovali a já jen doufám, že jsem na nikoho při poděkování nezapomněla.