MŠ PŘEDBOJ

Hlavní 300
250 72 Předboj

IČ: 72546441


tel.: 774 934 143
e-mail: skolka@mspredboj.cz
DS: 8yr7vym

První den na farmě Moulisových

29.05.2017 22:36

Cestu zvládly všechny děti bez nehody a s úsměvem na tváři. Ti, kdož plakali, slzy utřeli u cedule "Předboj". Hned po příjezdu na farmu na nás čekal dobrý oběd. Reakce dětí na nové prostředí byly více než úsměvné..." Jéééé, tady je to luxusní....":) Po krátkém odpočinku nás čekala jízda na poníkovi Dárečkovi a o srst jsme se postarali Žolíkovi. Po svačině jsme se dozvěděli něco o farmě a životě statkářů. Ve velkém horku jsme vypily hektolitry vody, zahráli si fotbal na místním hřišti a nakrmili kozy a ovce na týden dopředu. Poník Tonda má nové copánky.  Po sladké večeři jsme šli rovnou do postýlek a bez jediné slzičky spíme jako dudci.