MŠ PŘEDBOJ

Hlavní 300
250 72 Předboj

IČ: 72546441


tel.: 774 934 143
e-mail: skolka@mspredboj.cz
DS: 8yr7vym

Školka v přírodě

14.06.2014 12:15

V pondělí děti budou odjíždět na školku v přírodě v 9.00 hodin. Školka funguje v běžném provozu 7-17 a vzhledem k tomu, že se některé děti nesnadno loučí doporučujeme, aby ráno přišly do školky v hodinu, kdy běžně chodí, a rodiče aby odešli za prací. Děti takto odjezd lépe zvládnou. Do autobusu přibalte dětem svačinu a pití, prosím. Paní učitelky prosí o dva pohledy se známkou (třeba i starou), které dětem napíšete a ony je ve středu dětem rozdají, aby všechny z domova dostaly poštu. Co se týče zpráv ze školky v přírodě, tak paní učitelky budou mít s sebou počítač ze školky a telefon (se mnou ve školce můžete být v kontaktu emailem) a budou nám podávat zprávy, jak se mají. Rovněž budou dávat na webové stránky fotografie. NEZAPOMEŇTE, PROSÍM, VEŠKERÉ DOKUMENTY, KOPII OČKOVACÍHO PRŮKAZU, KOPII KARTIČKY POJIŠŤOVNY A LÉKY ODEVZDAT NEJPOZDĚJI RÁNO PŘED ODJEZDEM.

Ve čtvrtek se vystřídám s paní učitelkou Ingrid. V pátek, až přijedeme, máte možnost děti vyzvednout před polednem nebo mohou zůstat v běžném provozu školky. Pokud zůstanou po příjezdu děti ve školce, potřebujeme nejpozději ve čtvrtek ráno vědět, že tomu tak bude, protože je budeme muset nahlásit na pátek na oběd. KB