MŠ PŘEDBOJ

Hlavní 300
250 72 Předboj

IČ: 72546441


tel.: 774 934 143
e-mail: skolka@mspredboj.cz
DS: 8yr7vym

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

11.10.2014 11:32

Dlužím mnoho velkých poděkování, které jsem nestihla učinit, protože přednost dostaly děti, které se adaptovaly na nový pobyt ve školce a i děti, které se adaptovaly na nové podmínky provozu. Nejprve děkuji všem, kteří se podíleli na dokončování všeho, co bylo nutné udělat a připravit, aby děti mohly v pondělí nastoupit do obou našich tříd a pracovali nad rámec svých běžných povinností. Zapojili se všichni zaměstnanci bez ohledu na pracovní dobu a na pracovní dny v týdnu a za to jim patří můj velký dík. Vám rodiče děkuji především za to, že jste přišli na slavnostní otevření, byly to hezké společně strávené chvíle a rovněž děkuji za to, že jste byli nápomocni při přesunech dětí z třídy do třídy a pokud nastal nějaký zmatek, zvládli jste ho bez mrknutí oka. Proto děkuji za pochopení. Jmenovitě si ještě dovolím jedno poděkování. Maminka Terezky Morisákové vytvořila při příležitosti otevření druhé třídy školky překrásný dort s logem školky, který nám všem věnovala. Pro ty z Vás, kteří jste se nemohli na slavnostní otevření dostavit, přikládám fotografii a věřte, že byl vynikající :-).

VEKLKÉ DÍKY VŠEM !!!

Kateřina Beránková

SDC11697.JPG