Pravidla pro rodiče

• Příchod dětí do MŠ je možný ráno do 8.30 hodin.

• Odchod dětí po obědě je možný ve 13 - 13.15 hodin.

• Odchod dětí odpoledne je možný kdykoliv po 15. hodině.

• Odchody dětí po obědě a v jinou dobu, než odpoledne od 15 hodin, se zapisují do sešitu ve třídách MŠ.

• Po předchozí dohodě je možný, v některých případech (například návšteva lékaře), i odchod a příchod v jinou, než stanovenou dobu.

• Rodiče předávají děti přímo paní učitelce a při odchodu si je opět od ní berou, nepouští děti samotné!

• V případě onemocnění je dítě omluveno písemnou formou (telefonem sms zprávou, nebo prostředictvím emailové pošty).

• Odhlášení obědu na následující den lze do 12 hodin předchozího dne.

• V případě náhlého onemocnění, je možno vyzvednout oběd, který již bohužel nejde ve stejný den odhlásit, v 12.00 - 12.15 hodin.

• Rodiče mají povinnost vodit do MŠ děti zdravé a hlásit jakoukoliv infekční nemoc.

• Informace pro rodiče jsou sdělovány prostřednictvím nástěnky ve vchodové chodbě MŠ, na webových stránkách MŠ a emailovou poštou.

• Během oběda a svačin nevstupujte do třídy, prosím, děti přestávají jíst. Dopřejte jim čas a klid, než dojedí a p. učitelka Vám dítě předá.